Автобіографія

Ковальчук Олена Іванівна, народилася 20 серпня 1971 року в селі Рогова Уманського району Черкаської області.  30 років проживаю в селі Острівець Уманського району Черкаської області по вулиці Центральній,23, Громадянка України.

Освіта вища.

• В 1978 році пішла в перший клас Рогівської восьмирічної школи.
  • Закінчила 8 класів цієї школи у 1986 році, а в 1986 -1988 роках навчалася в Дубівській середній школі, де здобула середню освіту.
  • Після закінчення середньої школи поступила в Черкаський технікум радянської торгівлі, де навчалася з 1988 по 1990 роки по спеціальності «Бухгалтерський облік в торгівлі».
  • Також здобула вищу освіту в Уманському національному університеті садівництва за спеціальністю «Облік і аудит».

Трудову діяльність розпочала після закінчення технікуму.

• З 1990 року працювала в Уманському районному споживчому товаристві завідуючою сільськими магазинами сіл Острівець, Рогова та товарознавцем.
  • 1 серпня 1996 року була обрана секретарем Острівецької сільської ради, де працювала по  листопад місяць 2020 року.
  • Пять скликань поспіль обиралася депутатом Острівецької сільської ради з 1996 року. 24 листопада 2020 року  затверджена на посаду керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Бабанської селищної ради.

Одружена, маю двох дітей: дочка -1991 р.н., син – 1993 р.н.