Дата: від до Скинути

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани мобілізаційних підрозділів Збройних Сил України!

Із метою вшанування фахівців мобілізаційної роботи та їх праці 17 березня відзначається професійне свято – День мобілізаційного працівника Збройних Сил України.

15:24 15.03.2024

210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

З огляду на важливість належного відзначення 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка МКІП у співпраці з Харківською академією дизайну і мистецтв було виготовлено ряд інформаційних матеріалів (макети зовнішньої реклами), які знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/16geIjC3unUlpL7DhpI5efB36aNJIVtCR?usp=s haring.

09:11 15.03.2024

«Інваспорт» запрошує на фізкультурно-спортивну реабілітацію осіб з інвалідністю

В Україні функціонує спеціалізований державний заклад – Український центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» (далі – Укрцентр «Інваспорт»), який забезпечує належні умови для фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю.

08:30 15.03.2024

Ветеранський гранд "ВЛАСНА СПРАВА"

Мета ролику – інформувати громадськість про можливості та переваги грантових програм, особливо для ветеранів, ветеранок та другого з подружжя, а також мотивувати населення подавати заявки на грант для створення або розширення підприємництва

08:43 06.03.2024