Методичні рекомендації стануть в нагоді

🏗️ До уваги замовників, архітекторів, проектувальників  проєктів реконструкції або нового будівництва –  Методичні рекомендації щодо складання завдання на проектування для реконструкції зруйнованих будівель шкіл доступне у відкритому доступі за посиланням: http://surl.li/stmuo

15:36 03.05.2024

30 квітня 2024 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бабанської селищної ради. В роботі засідання взяли участь керівники відділів, старости старостинських округів.

16:31 30.04.2024

Історія українського громадянського суспільства

Фондом Східна Європа спільно з Українським інститутом створено онлайнкурс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайнплатформі Зрозуміло! Онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення українського громадянського суспільства. Цей курс створений для представниць і представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, активної молоді. Він також точно буде корисним для всіх, хто цікавиться історією розвитку українського суспільства.

10:46 25.04.2024

Допомога одному із військових шпиталів

Війна – це завжди трагедія для людей. Вона руйнує їхні домівки, відбирає життя, змушує людей жити в страху і невідомості. У такі часи особливо важлива підтримка один одного.

09:06 24.04.2024

Чергова допомога від Бабанської громади.

Внаслідок збройних обстрілів країни агресора відбулось руйнування енергетичної інфраструктури Харківської області, що призвело до значного дефіциту електроенергії у м.Харків та населених пунктах Харківської області.

09:00 24.04.2024